Benzine üç haftada üçüncü zam

Benzine üç haftada üçüncü zam
Benzine üç haftada üçüncü zam
Benzine 5 kuruş daha zam geldi. Zam bu geceden itibaren geçerli olacak

Petrol fiyatlarındaki artışın en yakından hisseldiği ülkeler arasında Türkiye geliyor. Petrol fiyatlarının düşüşte olduğun günde Türkiye yeni bir benzin zammı ile karşılaştı. Bu gece saat 24 itibariyle yürürlüğe girecek olan karar ile litre başına 5 kuruş zam yapılacak. Benzine son olarak 9 Mart'ta 9 kuruş, 19 Mart'ta 8 kuruş zam gelmişti. 15 Mart'ta da motorine yapılan yüzde 3.08 zamla litre fiyatı ilk kez 4 lirayı aşmıştı. (Gazeteport)

bigPara.com

  ETİKETLER:

  Benzin

  ,

  Türkiye

  ,

  zam

  ,

  Gece

  ,

  petrol

  ,

  kuruş

  http://www.radikal.com.tr/108319410831942

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  TÜRKİYE TEKNOLOJİSİ=) - cagdas87

  Adamlar elektrikli otomobil yapacağım diye bir tarafını yırta dursun biz %100 vergiyle çalışan otomobili yapmak üzereyiz. aslında bu kadar koyun varken gübreyle çalışan otomobili de yapsalar yakıt sıkıntısı çekmeyiz vallahi=)

  SAATLENDİRME - Sedat Gürsel

  Başlığı zam diye atmışsınız, lütfen onu güncelleme olarak değiştiriniz. Yoksa Maliye Bakanımız Mehmet Şimşek başta olmak üzere, AKP Hükümeti'nin kıymetli üyelerini üzersiniz. Hele Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç bir ağlamaya başlarsa susturamayız valla. Yoksa siz hükümeti üzüntüden kahretmek mi istiyorsunuz? Benzin zamları bu hızla giderse, pek yakında güncellemenin adını da saatlendirme olarak değiştirebilirler, o ayrı.