Birlikte 10 yılı doldurdular

Türk reklam sektörünün ajanslarından Medina/Turgul DDB, dünyanın en büyük iletişim ağlarından DDB ile ortaklığının 10. yılını kutladı.

İSTANBUL - Türk reklam sektörünün ajanslarından Medina/Turgul DDB, dünyanın en büyük iletişim ağlarından DDB ile ortaklığının 10. yılını kutladı. 1993 yılında kurulan Medina Turgul, kuruluşundan iki yıl sonra DDB ile birleşti.
Connect 10 (Bağlantı 10) temasıyla gerçekleştirilen kutlamada Medina/Turgul DDB Yönetim Kurulu Başkanı Jeffi Medina, "Uluslararası bir ağa dahilseniz, sahip olduğunuz yegâne değer farklılıkların ötesinde insani değerleriyle benzeşen, birbirini anlayabilen insan ağınızdır. Sahip olduğunuz beyin gücü sadece ajanslarınızı birbirinize bağlamaz, ajansı müşterilerine, müşterileri tüketicilerine, markaları topluma bağlar" dedi. Kutlamaya DDB Worldwide Yönetim Kurulu Başkanı Keith Reinhard ve DDB Avrupa Başkanı Michael Bray de katıldı. Reinhard, "Bağlantı temasının seçilmesi ilginç bir tesadüf.
Amerikan hükümeti de insanlarla bağlantı kurmanın önemini yeni anlamaya başladı. Ülkeler de tıpkı markalar gibi. Ne söylediğiniz değil ne yaptığınız, nasıl yaptığınız ve neden yaptığınız önemli" diye konuştu. Michael Bray ise, 96 ülkede 206 ofis ile hizmet veren DDB ailesi içerisinde Medina/Turgul DDB'nin son derece önemli bir noktada yer aldığını belirtti.