Böyle kampanya 50 yılda bir yapılır

Böyle kampanya 50 yılda bir yapılır
Böyle kampanya 50 yılda bir yapılır

Fiesta için 8 bin 195 lira peşinatla 50 ay için 500 TL taksit ödeniyor.

Ford Otosan 50. yılı şerefine yıl sonuna kadar 5 bin TL'ye varan indirimler, 500 TL taksitle 50 ay vadeli araç satıyor. Ayrıca 50 ay garanti ve yol yardımı var

İSTANBUL - Ford Otosan, 50. kuruluş yılı şerefine özel bir kampanya düzenliyor. ‘1959 Yılından beri yapılan En Büyük Kampanya’ sloganıyla yola çıkan Ford Otosan, tüm Ford Otomobil ve ticari araçlarında (Cargo hariç), 50 aylık ödeme planı ve aylık 500 TL ödemeyle araç satıyor. Aynı zamanda, 50 ay garanti ve yol yardım hizmeti ve 5 bin TL’ye varan indirimler yapılıyor. Kampanya yıl sonuna kadar geçerli olacak.
Ford Otosan Genel Müdürü Mike Flewitt, düzenlenen toplantıda ‘Yola Çıktığımızda Yol Yoktu’ konseptinin Ford Otosan’ın Türk otomotiv endüstrisinin gelişimine yaptığı katkıyı simgelediğini söyledi.
Ford Otosan’ın, sürekli otomotiv endüstrisinde gelişimin, istihdamın, yenilikçiliğin yolunu açtığının altını çizen Ford Otosan Genel Müdür Baş Yardımcısı Nuri Otay ise şöyle konuştu:
“Ürettiğimiz araçlar, sahipleri  için yolları kısa kılarken, ülkenin dört bir yanını birbirine bağlayan yeni yolların oluşumunu sağladı. Daha da önemlisi, bu topraklarda ürettiğimiz araçlar, bugün otomotivin ana vatanı Kuzey Amerika da dahil olmak üzere, dünyanın 5 kıtasında 60’dan fazla ülkenin yollarında kullanılıyor.”

80 yıl önce bayilikle başladı
Otay, 80 yıl önce Amerikan Ford otomobilleri bayiliğiyle başlayan bu başarı serüveninin, 1959’da Otosan’ın kurulmasıyla montaj sanayi ile bugün ise ABD’ye ihracat yapan bir otomotiv devi olarak sürdüğünü ifade ederek “Bu başarıda Türk milletinin emeği var. Bizde 50. yıl dönümümüzü tüm bu kesimlerle birlikte kutlayacağız” dedi.
Ford Otosan’da isteyen herkese, 5 bin TL’ye varan indirimle birlikte, 50 aylık ödeme süresi ve 500 TL’lik aylık ödemelerle araç satılıyor. Fiesta da 8 bin 195 TL, Focusta 10 bin 965 TL, Connectte 8 bin 220 TL, Transitte 11 bin 855 TL peşinat ödeyen müşteriler, 500 TL taksitle anahtar teslim araç alabilecek. Ayrıca tüm müşterilere, 50 ay garanti ve Yol Yardım hizmeti verilecek. (Radikal)