Böyle kredi kartı görülmedi!

Böyle kredi kartı görülmedi!
Böyle kredi kartı görülmedi!
Türkiye Finans; Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı'nda kutsal toprakları ziyaret edenler için özel kredi kartı çıkardı, adı: Haremeyn Card

EKONOMİ SERVİSİ - Türkiye Finans; Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı’nda kutsal toprakları ziyaret edenlere özel olarak geliştirdiği Haremeyn Card’ı tanıtıyor. Haremeyn Card sahipleri, yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerini güvenle yapıp, kart sahiplerine özel düşünülmüş ayrıcalıklardan da faydalanabilirken, anlaşmalı Hac ve Umre seyahat acentelerinde, restoranlarda, butik otellerde, kiralık tatil villaları ile Hac ve Umre seyahati malzemeleri satan işyerlerinde Haremeyn Card’a özel %40’a varan indirimlerden yararlanabiliyor.
Türkiye Finans, 21-23 Aralık tarihlerinde İstanbul Feshane Uluslararası Fuar ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı’na katılacak. Türkiye Finans, fuarda Türkiye’de bir ilk olan Haremeyn Card’ı tanıtacak.
Haremeyn Card sahipleri 31 Mart 2013’e kadar, 12 taksitle aylık sadece 9,99 TL ödeyerek Hac-Umre Kart Koruma Planı’na sahip olma fırsatından yararlanabiliyor. Hac-Umre Kart Koruma Planı ile Suudi Arabistan'ın Mekke ve Medine şehirlerinde geçerli olan bu güvence, hastane, karakol, kaza, hırsızlık gibi konularda acil durum desteği verirken, Haremeyn Card sahibinin kaybolması halinde konaklama yerine ulaştırılması veya zor durumlarda Arapça lisan desteği alınması gibi pek çok önemli hizmeti de içeriyor.

Cep seccadesi hediye

Türkiye Finans, Haremeyn Card sahiplerine 1 yıl süreyle %25 indirimli kiralık kasa, katılım hesaplarında özel üst havuz oranı, ihtiyaç ve taşıt finansmanında 5 puan indirim gibi bankacılık ürünlerinde de avantajlar sağlıyor.
Haremeyn Card ile acil ve zor durumlarda Happy Asist, Teknik Asistans, Konut Asistans, Medikal Asistans, Yurt İçi Concierge, Seyahat Servisi, Kişisel Hizmet imkânları da sağlanıyor.
Türkiye Finans, başvurusu olumlu sonuçlanan tüm Haremeyn Card sahiplerine kutsal toprakların ziyaretinde kılavuzluk etmesi için Öğretim Üyesi Doç. Dr İshak Emin Aktepe imzalı Hac ve Umre Rehberi ile kart sahiplerinin, kutsal toprak ziyaretlerinde yanlarında taşıyabilecekleri cep seccadesi de hediye ediyor.

bigPara.com