Boyner 12 Ocak'ta Moskova'da

Boyner'in Türkiye dışındaki ilk mağazası Moskova'da 12 Ocak Çarşamba günü açılacak. Boyner Mağazaları'ndan yapılan açıklamaya göre, Moskova'da Mega Khimki Alışveriş Merkezi'nde yer alan ve 6 bin metrekarelik alanda hizmet verecek mağazanın açılışı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilecek.

İSTANBUL - Boyner'in Türkiye dışındaki ilk mağazası Moskova'da 12 Ocak Çarşamba günü açılacak. Boyner Mağazaları'ndan yapılan açıklamaya göre, Moskova'da Mega Khimki Alışveriş Merkezi'nde yer alan ve 6 bin metrekarelik alanda hizmet verecek mağazanın açılışı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilecek.
Boyner Mağazaları'nın Türkiye dışındaki ilk mağazasında kadın, erkek, çocuk, genç, aktif spor, ayakkabı, çanta, aksesuvar, kozmetik ve ev ürünü kategorisinde toplam 250 marka satılacak. Boyner Moskova Mağazası'nda 280 kişi çalışacak.
Ortakları arasında Boyner Holding ile Polimeks İnşaat ve Sancak Grubu'nun da yer aldığı Boyner Moskova Mağazası, yılda 40 milyon ziyaretçi gelmesi beklenen Mega Khimki Alışveriş Merkezi'nde aile bireylerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri tek bir çatı altında sunacak.
Yetkililer, Boyner Mağazaları'nın nisan ayında başlattığı 'değişim ve yenilenme' sürecinin en önemli adımlarından biri olan Boyner Moskova Mağazası'nın, Boyner adının temsil ettiği kaliteli ve güvenli
alışveriş anlayışının yurtdışındaki en büyük örneğini oluşturduğunu söyledi.