Çaylar MSN'den

Çaylar MSN'den
Çaylar MSN'den
Antalya'da bir çay ocağı işletmecisi, sohbet programı MSN üzerinden sipariş dönemi başlattı.

DHA

Sinan Mahallesi'ndeki Tankerler İşhanı'nda 11 yıldır çay ocağı işletmeciliği yapan 40 yaşındaki Özer Özbek, işyerine kurduğu bilgisayar ve internet yardımıyla, müşterilerinin çay siparişlerini MSN üzerinden almaya başladı. 2 gündür bunu uygulayan Özbek, “Çay servisi yaptığım müşterilerimin çoğunluğunda bilgisayar olduğunu gördüm. 

Ben de sanal ortamdan sipariş alabilmek için bilgisayar ve internet aldım. Müşterilerimden MSN kullananların adreslerini alarak çay servisi yapmaya başladım. İlk günden büyük memnuniyetle karşılandı” dedi. 

70 işyerinin bulunduğu Tankerler İşhanı ve çevresindeki 32 müşterisine internet üzerinden çay servisi yaptığını kaydeden Özer Özbek, “Çağımız teknoloji ve bilim çağı, biz de çağın şartlarına uygun bir çay dağıtım hizmeti vermenin gayreti içindeyiz. 

Müşterilerime çay siparişinde yeni bir alternatif sunmuş oldum. Bunun yanında diafon ve cep telefonuyla da çay siparişi alıyorum. Müşterilerim cep telefonuma çağrı bırakıyor, ben onlara geri dönüş yapıyorum. Amacım müşterilerime en iyi hizmeti sunabilmek” diye konuştu.

bigPara.com

    ETİKETLER:

    İnternet