'Çeneye darbe gelmesin de...'

CNR Holding'in patronu Ceyda Erem ile yakınlığı gündemden düşmeyen Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, yine kendisine haksızlık yapıldığını ve belden aşağı vurulduğunu belirterek, "Yumruklar gelsin, çeneye gelmedikçe sorun yok" dedi.

BALİ ADASI - CNR Holding'in patronu Ceyda Erem ile yakınlığı gündemden düşmeyen Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, yine kendisine haksızlık yapıldığını ve belden aşağı vurulduğunu belirterek, "Yumruklar gelsin, çeneye gelmedikçe sorun yok" dedi.
'Sert direklerimiz var'
Bir gazetecinin, 'Suya dalmaktan korkmuyor musunuz' sorusu üzerine Kürşad Tüzmen, "Suyun altındakilerden korkmayın, çoğu insanlardan daha iyi. Suyun üstündekilerden korkun. Belden aşağıya vuruyorlar" diyerek kendisini savundu. Tüzmen, 1986 yılında boks antrenörlüğü yaptığını da belirterek, "Çok sert direklerimiz var, ama kullanmıyoruz" diye konuştu.
Tüzmen, Paris seyahatinde otel faturasının CNR Holding tarafından ödenmesiyla ilgili olarak bir açıklama yapmadı. Hürriyet'in dünkü sayısında, 2003 yılında Devlet Bakanı Tüzmen'in Paris seyahatinin harcamalarını Erem'in şirketinin ödediği belgeleriyle birlikte yer almıştı.