'Cep'ler görücüye çıktı

Pantech fuarda parmak izi tanıyan cep telefonuyla dikkat çekiyor. 574 YTL'den satılan bu telefon sayesinde numaralarınızı, fotoğraflarınızı, mesajlarınızı parmak izinizle kilitleyebilirsiniz.
Haber: HALE TÜZÜN / Arşivi

İSTANBUL - Pantech fuarda parmak izi tanıyan cep telefonuyla dikkat çekiyor. 574 YTL'den satılan bu telefon sayesinde numaralarınızı, fotoğraflarınızı, mesajlarınızı parmak izinizle kilitleyebilirsiniz. Parmağınız joystick'iniz olup daha fazla sayı yapmanızı da sağlıyor.
Üç bant, entegre kamera, görüntülü çağrı, bluetooth, GPRS, FM radyo, MP3 çalar, metni sese dönüştüren sistem ve daha birçok özellikle Pantech'in cep telefonunda... Kasımda pazara sunulacak bu modelin fiyatının 500 avro düzeyinde olması bekleniyor.
Marifetine göre ucuz
Hem çok konuşuyor hem de müzik dinlemeyi seviyorsanız bir de üzerine bu iki faaliyeti uygun fiyatlı bir ürünle yapmak istiyorsanız Sony Ericsson W550i tam size göre. 80 MP3 müzik saklayabilen W550i Walkman cep telefonunuzla çevrenize de müzik seti gibi yayın yapabilirsiniz!.. Müziğin yanında kamera, video ve 3 boyutlu oyunları oynamak için tasarlanan W550i 645 YTL gibi rekabetçi bir fiyatla tüketiciyle buluşacak.
Görüntülü iletişime geçin
Nokia N90, cep telefonunda görüntülü iletişimi gerçeğe dönüştürüyor. N90'ın üzerindeki kamera ve ekran döndürülebiliyor. N90, video kayıt cihazı, dijital kamera, mobil ofis olarak da kullanılabiliyor.
Tayvanlı xcute Türkiye'de
Türk tüketicisiyle tanışmak için Tayvan'dan gelen xcute, fuara
6 megapiksel kameralı modeliyle katılmış. 99 gram ağırlığındaki bu cep telefonuyla kaydettiğiniz video ve fotoğrafları TV ekranından ya da projektörden izleyebilirsiniz.
Mesajın ruh hali nasıl?
VS3'le mesajlarınızın ruh halini öğrenebilirsiniz. VS3'ünüz mesaj metnindeki gülümseme, üzüntü, kızgınlık gibi ifadeleri otomatik okuyor. Değişik renk ve şekillerle sizi ikaz ediyor.