CNBC-e bugün kapanıyor

CNBC-e bugün kapanıyor
CNBC-e bugün kapanıyor
15 yıl önce kurulan ve 'Türkiye'nin Ekonomi Kanalı' mottosuyla, gündüz yayınında ekonomi ve finans haberleri veren CNBC-e kanalı, bu gece itibariyle kapanacak ve kanal tam 00.00'da TLC adıyla yayına devam edecek. CNBC-e son yayın gününde yayınladığı Finans Cafe adlı programında alışılmamış bir veda yaptı.

RADİKAL- 15 yıl önce kurulan ve 'Türkiye'nin Ekonomi Kanalı' mottosuyla, gündüz yayınında ekonomi ve finans haberleri veren CNBC-e kanalı, bu gece itibariyle kapanacak ve kanal tam 00.00'da TLC adıyla yayına devam edecek.

Ekim ayında hurriyet.com.tr'ye konuşan Discovery Networks CEEMEA Gelişen Ülkeler Reklam Müdür Naomi Powell, Discovery'nin yeni kanalını Kasım ayında yayına sokacağını ve kanalın Türkiye televizyonlarında CNBC-e'nin yerine yayına başlayacağını söylemişti.


CNBC-e'den canlı yayında şaşırtan veda

TLC, uluslararası kurgu ve hakikate dayalı eğlence programlarını ihtiva eden kapsamlı bir içerik vaat edeceği belirtildi.

Discovery Networks CEEMEA Gelişen Pazarlar Kıdemli Başkan Yardımcısı James Gibbons ve Discovery Networks Türkiye Genel Müdürü Sissian Margos liderliğinde sürdürülen proje kapsamında, Doğuş, Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science’nin yanına TLC’nin de eklenmesi ile 4’e çıkan Discovery ticari portföyünün reklam ve sponsorluk satışından sorumlu tek yetkili satış temsilcisi olarak atanmıştı.

15 YILDIR YAYINA DEVAM EDİYORDU
CNBC-e kanalı, 15 yıl önce yayına başladı ve bugüne kadar gündüzleri ekonomi vefinans yayını yapıp, akşam yabancı dizileri yayınlamasıyla hafızalara kazındı. (Kaynak: Hürriyet)

 

bigPara.com

  http://www.radikal.com.tr/146641014664101

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  CNBC E NİN KIYMETLİ EKONOMİ YORUMLARINDAN KURTULUYORUZ.. - ARAGORA

  Özellikle Mahfi Eğilmez'in son derece isabetsiz ve faydasız konuşmalarından..Bir sohbet havasında ,havadan sudan programlar yaparak hepimizi uyutuyordu..Hiç bir tahmin tutmuyordu..Boşa konuşmalarla vakit geçiriliyordu..Bankalardan sözde ekonomistler davet ediliyor..Boş boş konuşmalar..Sanırım 2010 yıllarıydı ,bir ara altın 1800 dolarlara kadar çıkmıştı.. Mahfi bey , yıl sonunda 2000 dolarlara çıkabilir diye bir öngörü yapmıştı...Yıl 2015 ve o günden bu yana 2000 doların yakınına 400 dolar bile yaklaşamadı...Neyse ....Yeni kanala hayırlı olsun..Eskilere güle güle...Ama onlar üzülmesinler...Bu ülkede daha onlara yenecek çok ekmek var..Onlara da başarılar dilerim...