Daihatsu yeni Sirion'la atakta

Tüm dünyada stratejisini değiştirerek kendini yenileme sürecine giren Daihatsu, ilk kez farklılığını sergileyeceği Yeni Sirion ile Türkiye pazarında.

İSTANBUL - Tüm dünyada stratejisini değiştirerek kendini yenileme sürecine giren Daihatsu, ilk kez farklılığını sergileyeceği Yeni Sirion ile Türkiye pazarında.
Daihatsu'nun yeni ürün stratejisinin ilk örneği olan Yeni Sirion konforu, teknik özellikleri ve geniş donanım seçenekleriyle dikkat çekiyor. Tamamen yenilenen dış dizaynı, kullanışlı ve modern bir kaportaya sahip keskin çizgiler ve anlamlı yüzeylerden oluşuyor. Kompakt boyutuna rağmen Yeni Sirion çok geniş ve konforlu iç dizaynı ile kullanıcılarına keyifli ve rahat bir yolculuk vaat ediyor. Yenilenen ön paneldeki km sayacının direksiyon mili üzerine monte edilmesi Daihatsu'daki değişimin farklı bir örneğini yansıtıyor. Yeni Sirion, çok yönlü koltuk ayarları ve yeterli depolama kapasitesi ile hem işlevsel, hem de rahat bir kullanım sağlıyor. Arka koltukların öne doğru katlanması ile 630 dm3'lük bagaj alanı elde ediliyor. Sirion'un 69hp gücünde 1.0 lt'lik ve 87hp gücünde 1.3 lt'lik 2 farklı motor seçeneği bulunuyor. Yeni Sirion'un 100 km'deki ortalama yakıt tüketimi ise motor gücüne göre 5.0 ile 5.8 lt arasında değişiyor.