Darty Beylikdüzü'nde

Darty Beylikdüzü'nde
Darty Beylikdüzü'nde

Darty?nin 12. mağazası açıldı.

İSTANBUL -  Her yıl beş mağaza açmayı planlayan Darty, krize rağmen bu hedefe doğru ilerliyor. Darty, yeni mağazasını İstanbul Beylikdüzü’nde hizmete soktu Beylikdüzü Koçtaş Alışveriş Merkezi’nde açılan Darty’nin, Türkiye’deki toplam mağaza sayısı 12’ye yükseldi.
Avrupa’da dokuz ülkede faaliyet gösteren İngiliz Kesa Electricals plc grubunun beyaz eşya ve elektronik alanındaki en önemli markası Darty, en yeni ve kaliteli ürünleri, her gün en iyi fiyat ve en iyi hizmet garantisiyle sunuyor. LCD  / Plazmadan dizüstü bilgisayara, cep telefonundan beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar birbirinden özel ürünler farklı model seçenekleri ve cazip ödeme koşullarıyla Darty mağazalarında yer alıyor.
Güven sözleşmesi çerçevesinde hizmet veren Darty, ürünün en iyisi, fiyatın en iyisi ve hizmetin en iyisi felsefesini uyguladığı Türkiye genelindeki 12 mağazasında, elektronik ürünlerin yanı sıra beyaz eşyadan küçük ev aletlerine kadar 200 kategoride 350’den fazla markaya ait 6 binden fazla ürünü müşterilerinin beğenisine sunuyor. (Radikal)