DHL ve Finansinvest'ten krizde KOBİ'lere destek

DHL Express, Finansinvest desteğiyle müşterilerini ekonomistlerle bir araya getiriyor. Bu sayede DHL müşterileri finans konusunda bilgi alabilecek

İSTANBUL - DHL Express, DHL müşterilerini Finansinvest desteğiyle kriz ortamında ülkenin önemli ekonomistleri ve piyasa uzmanlarıyla buluşturuyor. DHL müşterileri, Finansinvest bünyesinde yer alan ve Türkiye’de işlem ve içeriği aynı ortamda sunan tek işlem platformu olan Finansonline’da döviz kurları, hammadde maliyetleri, ithalat-ihracat dengeleri, piyasaların genel durumu gibi konular hakkında sorularına ekonomistler ve uzmanlardan yanıt bulacak. 15 Nisan 2009’da gerçekleştirilecek ilk seansta piyasa uzmanı Ali Ağoğlu, DHL müşterilerinin sorularını yanıtlıyacak.
DHL Express Kurumsal İletişim Direktörü Selda Susal gelecek dönemde Finansonline’ın diğer yazarlarının da katılımıyla devam edecek olan ve 35 binin üzerinde DHL müşterisine ulaşmayı hedefleyen bu proje hakkında şunları söyledi:
“Taşımacılık ve Lojistik sektörü baktığımızda ticaretin ve tedarik zincirinin  kritik bir parçasını oluşturuyor.  Bu bilinçle DHL Express olarak, müşterilerimizin başarısında önemli  rol oynadığımızı düşünüyoruz. Onların sadece taşımacılık ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamakla yetinmeyip,  başarılarına etki edebilecek projelerle de onlara katma değer sağlamaya çalışıyoruz. Türkiye’de yatırım bankacılığının önemli isimlerden biri olan  Finansinvest ile hayata geçirdiğimiz bu proje kapsamında özellikle küçük ve orta ölçekli şirket yöneticilerini aynı anda, belki de başka bir platformda  bir araya gelemeyecekleri ekonomistler ve piyasa uzmanları ile buluşturuyoruyoruz.” (Radikal)