DHL'den müşterisine takip hizmeti

Lojistik sektöründe dünyada ilk kez DHL Türkiye tarafından geliştirilen sistemle müşteri kendi hesaplarını anında takip edebilecek. DHL, www.dhlplus.com sayesinde daha verimli ve hızlı hizmet verilecek.

İSTANBUL - Lojistik sektöründe dünyada ilk kez DHL Türkiye tarafından geliştirilen sistemle müşteri kendi hesaplarını anında takip edebilecek. DHL, www.dhlplus.com sayesinde daha verimli ve hızlı hizmet verilecek.
DHL Türkiye tarafından geliştirilen www.dhlplus. com hizmeti ile dünyada ilk kez bilgi teknolojilerinin sunduğu tüm olanaklar internet ortamında müşteri hizmetine sunuldu. İnternet üzerinden verilen bu hizmet ile DHL kurumsal müşterileri kendi özel hesaplarına ait fatura ve konşimentolarının görüntüleri, ödenmemiş fatura listeleri gibi tüm hareketleri güvenli bir şekilde takip edebilecek. Yeni hizmetleriyle ilgili bilgi veren DHL Türkiye Finans ve IT Direktörü Emin Gülkan "dhlplus.com sayesinde müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. dhlplus.com sitesi ve benzeri çalışmalarla sektördeki rekabet gücümüzü daha da artıracağız" dedi.