Digitürk'ün 15 yıllık genel müdürü gitti

Digitürk'ün 15 yıllık genel müdürü gitti
Digitürk'ün 15 yıllık genel müdürü gitti
TMSF yönetimindeki Digiturk akşam saatlerinde yaşanan görevden alma kararıyla sarsıldı. Digiturk'te 15 yıldır çalışan genel müdür Ertan Özerdem görevden alındı.

RADİKAL -  Digiturk'te 15 yıldır çalışan genel müdür Ertan Özerdem görevden alındı. Özerdem'in yerine Turkuvaz Medya Reklam Grup Başkanı iken Digiturk Yönetim Kurulu Üyesi olan Ümit Önal'ın getirileceği konuşuluyor.

ERTAN ÖZERDEM KİMDİR?

1954 İstanbul doğumlu Ertan Özerdem, 1999 Haziran ayından itibaren Digital Platform İletişim Hizmetleri A.Ş.'de Genel Müdür olarak görev aldı. Eylül ayında 3 haftalık kısa bir görev değişikliği arkasından 6 Ekim 2005 itibariyle tekrar DIGITURK Genel Müdürü olarak yeniden görevine başladı.
Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünü ve Louisiana State University'nin Endüstri Mühendisliği bölümünü bitiren Özerdem, yüksek lisansını Louisiana State University'nin Endüstri Mühendisliği bölümünde yaptı. Digital Platform İletişim Hizmetleri A.Ş.'den önce Set Group Holding'de Genel Müdür olan Ertan Özerdem, evli ve bir çocuk babası. (gaazeteciler)

bigPara.com