Dion yenilikleri anlatacak

Jim Dion, Yürekli Eğitim ve Danışmanlık tarafından 31 Mayıs'ta düzenlenecek 'Retail Power 2005-Perakendede Kazandıran Yönetim' eğitiminde perakende yöneticileriyle buluşacak.

İSTANBUL - Jim Dion, Yürekli Eğitim ve Danışmanlık tarafından 31 Mayıs'ta düzenlenecek 'Retail Power 2005-Perakendede Kazandıran Yönetim' eğitiminde perakende yöneticileriyle buluşacak.
Dion, bu yeni buluşmada perakende sektöründe son yıllarda yaşanan değişimi ve geleceği şekillendirecek trendleri anlatacak. İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek olan 'Retail Power 2005-Perakendede Kazandıran Yönetim' adlı eğitim programında Dion, satın almadan fiyatlandırmaya, görsel düzenlemeden operasyona, teknoloji kullanımından personele kadar, perakende yöneticisinin hayatındaki tüm kritik fonksiyonları, başarıya götüren formülleriyle sunacak.
HarleyDavidson, Hermes, Kodak, Johnson & Johnson, Levi Strauss, IBM, Microsoft gibi dünya devi şirketlere danışmanlık yapan Dion, National Retail Federation'ın değişmez konuşmacıları arasında yer alıyor. Dion'un kitapları da ilgi görüyor.