Doğan Holding'e faaliyet raporu ödülü

Doğan Holding'e faaliyet raporu ödülü
Doğan Holding'e faaliyet raporu ödülü

New York?ta düzenlenen törende Doğan Holding?in ?Altın? ödülünü Ceren Candemir aldı.

NEW YORK - Doğan Holding bağımsız ödül organizasyon şirketi Mercomm tarafından bu yıl 23’üncüsü düzenlenen International ARC Awards-Uluslararası Yıllık Faaliyet Raporu Yarışması’nda kazandığı ‘Altın’ ödülü almak üzere, ödül törenine katıldı.
Doğan Holding’in 2008 yılı faaliyet raporu, bağımsız ödül organizasyon şirketi Mercomm tarafından 23 yıldır düzenlenen Uluslararası Yıllık Faaliyet Raporu Yarışması için (International ARC Awards) 25 ülkeden 1800’ü aşkın başvuru arasında, ‘Faaliyet Raporlarının Bütünü- Holding şirketleri’ kategorisinde ‘Altın’ ödüle layık bulundu. 2008 yılında da Batı Yarımküre Holding’leri arasında ‘ARC Altın’ ödülünü alan şirket, 2009 yılında değerlendirmeye katılan sadece batı yarımküre değil tüm holding şirketleri arasından ‘Altın’ ödüle layık görülen tek şirket oldu.

Yaratıcılık, açıklık ve etkili anlatımla aldı
17 Eylül gecesi New York’ta düzenlenen Ödül Töreni’de Doğan Holding Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal İlişkiler Bölümünden Ceren Candemir, ‘Altın’ ödülü aldı ve grubun uluslarası platformda başarı getiren faaliyet raporunun, Doğan Holding’in kurumsal yönetim ve paydaşlarla iletişime verdiği önemin bir göstergesi olduğunu vurguladı. International ARC Awards, dünyanın önde gelen 90’ı aşkın iletişim şirketi, fakültesi ve danışmanından oluşan jürisi ile yarışmaya katılan raporları yaratıcılık, açıklık ve etkili anlatım esaslarına göre değerlendiriyor. Jüri üyeleri faaliyet raporlarını değerlendirirken 1’den 100’e doğru bir puanlama sistemi kullanıyor. (dha)