Doğan'dan alışveriş televizyonu

Doğan TV Radyo Yayıncılık ile Fransa'nın önde gelen televizyon kuruluşu TF1 (Television Francaise 1) Türkiye'de televizyon vasıtası ile evden alışveriş alanında işbirliği yapmak ve...

İSTANBUL - Doğan TV Radyo Yayıncılık ile Fransa'nın önde gelen televizyon kuruluşu TF1 (Television Francaise 1) Türkiye'de televizyon vasıtası ile evden alışveriş alanında işbirliği yapmak ve bu konuda faaliyet gösterecek bir şirket kurmak konularında görüş birliğine vardı.
Doğan Yayın Holding'den yapılan açıklamada, Doğan TV'nin, Fransa'nın önde gelen televizyon kuruluşu olan TF1 (Television Francaise 1) ile Türkiye'de televizyon vasıtasıyla evden alışveriş (home shopping) alanında işbirliği yapmak ve münhasıran bu konuda faaliyet gösterecek bir şirket kurmak konularında görüş birliğine vardığı duyuruldu.
Doğan TV'den yapılan açıklamada ise, konu ile ilgili iş planlarının her iki şirketin de yönetim kurullarında onaylanmasına bağlı olarak, anılan şirketin kuruluşu için gerekli işlemlere başlanacağı kaydedildi.