Dolardan yeni rekor!

Dolardan yeni rekor!
Dolardan yeni rekor!
Dolar güne 2.4819'a kadar yükselerek yeni zirvede başladı.

RADİKAL - Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Benim sorumluluğumda’ değil dese de her konuştuğunda dolar yeni zirveye koşuyor. Erdoğan’ın dün Güney Amerika seyahati öncesi yaptığı açıklamalar sonrası dolar yeni haftaya yine rekorla başladı. Dolar/TL Fed'in faiz artırımlarına yıl ortasında başlayabileceği beklentileriyle güne 2.4960'a kadar yükselerek yeni zirvede başladı.

Sanayi üretimi 2014 yılında yüzde 2.6 arttı

Doların yeni rekor düzeye tırmanmasına paralel olarak, parite etkisiyle yükselen euro da 2.80 lira sınırını aşarak 2.8130 liraya kadar çıktı.
Yılın ilk getiri şampiyonu külçe altın

bigPara.com

  http://www.radikal.com.tr/128932012893201

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  faiz inince - genco940

  ne olurmuş, enflasyon düşermiş. Sonra ne olurmuş, dolar fırlarmış. Dolar fırlayınca ne olurmuş, enflasyon artarmış. İhracatmı dışardakilerinde alım gücümü kaldı ki. Herkes kendi derdinde. Faizden kaybımız 1 puan için 2.5 milyar dolarsa, yatırım için dövizle borçlananların kur farkından kayıpları ne kadar, bunlar farkı kimden nasıl çıkarırlar bilen var mı? Suriye politikaları yüzünden sığınmacılara harcanan 5 milyar doları kim finanse ediyor, Uyuşturucu çetelerimi, uyuşturulan halk mı? Kimse yok mu?