Dünya devleri yakın takipte

Panasonic, Technics gibi dünyaca ünlü birçok markanın ana firması olan Matsushita Electrics'in yönetim kurulu başkanı ve Panasonic Dünya Başkanı Yoichi Morishita, kapılarını ilk kez Türk medyasına açtı.

İSTANBUL - Panasonic, Technics gibi dünyaca ünlü birçok markanın ana firması olan Matsushita Electrics'in yönetim kurulu başkanı ve Panasonic Dünya Başkanı Yoichi Morishita, kapılarını ilk kez Türk medyasına açtı.
Bu röportaj bugün CNN Türk'te, Merva Ulusoy'un hazırlayıp sunduğu yeni program 'headquarters'ta ekranlara gelecek. Ulusoy, her ayın ilk pazar günü saat 23.05'te yayımlanacak olan 'headquarters'ın ilk programında, Osaka kentindeki Panasonic'in tarihini, bugünkü konumunu, şirket yapısını ve ürettiği son teknolojileri inceleyecek.
Ulusoy, Panasonic Dünya Başkanı Yoichi Morishita ve yönetici kadrosundan yetkili isimlerle şirket prensipleri, felsefesi, gelecek planları ve Türkiye'ye bakışını konuşacak. Ulusoy, Türkiye'de temsil edilen çokuluslu dünya şirketlerini merkez ofislerinde ayrıntılarıyla inceleyecek. Bu şirketlerin Türkiye'ye bakışı, gelecek planları da programda yer alacak.