Dünyanın en incesi o

Dünyanın en incesi o
Dünyanın en incesi o
Toshiba'nın MWC'de tanıttığı "dünyanın en ince tableti"nin fiyatı merakla bekleniyor

Toshiba'nın MWC'de tanıttığı Excite LE, dünyanın en ince tableti ünvanı ile birlikte, önümüzdeki hafta aramıza katılacak. 0,76 cm'lik incelikle 10.1 inç'lik ekranın birleşmesinden oluşan Excite LE'nin incelik konusunda en yakın rakibi, 0,86 cm ile iPad 2. Yani Excite LE, iPad 2'den yüzde 10 oranında daha ince.

Peki ya performans? Bu konuda da Excite LE oldukça iddaalı görünüyor: Android Honeycomb 3.2 işletim sistemini kullanan cihazda 1,2 Ghz'lik çift çekirdekli işlemci bulunuyor. Pil ise 8 saatin üzerinde bir kulllanım süresi sunuyor.

Ancak Excite LE, fiyat konusunda iPad 2'den biraz daha pahalı: 16 GB'lık model 530 dolarlık, 32 GB'lık model ise 600 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak. Yani en ince tableti kullanmak isteyenler, iPad 2'den daha fazla para ödemek zorunda kalacak. 7 Martta çıkması beklenen iPad 3'ün ise, Excite LE'den daha pahalı olması bekleniyor.( hürriyet )

bigPara.com

  ETİKETLER:

  Hürriyet

  ,

  IPad

  ,

  Android

  ,

  Para

  ,

  Toshiba

  ,

  iPad 3

  http://www.radikal.com.tr/108075410807541

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Iddaa - berk_tezcan

  Ipad'den pahali hic bir tabletin tutacagini sanmiyorum. En az 100 dolarlik bir fiyat farki olmali ki Ipad'in marka degeriyle elde ettigi farki kapatabilsin. Bu arada bir ulusal gazetede daha "iddaa" kelimesini görürsem basin expres yolunu basmaya gelecem haberiniz olsun.