Dünyanın ilk 3G saat telefonu geldi

Dünyanın ilk 3G saat telefonu geldi
Dünyanın ilk 3G saat telefonu geldi

LG GD910, Turkcell İletişim Merkezleri?nde ve anlaşmalı zincir mağazalarda satılıyor.

Dünyanın ilk dokunmatik ekranlı ve kol saati şeklindeki 3G telefonunu üreten LG Electronics, LG GD910'u 1999 TL'den satışa sundu

İSTANBUL - LG Electronics, dünyanın ilk dokunmatik ekranlı ve kol saati şeklindeki 3G telefonunu üretti. LG GD910 saat telefon dünyayla aynı anda Türkiye’de sadece Turkcell İletişim Merkezleri’nde ve anlaşmalı zincir mağazalarda tüketiciye sunuluyor. İlk kola takılabilir 3G telefonu olan LG GD910 saat telefon (watchphone), bluetooth kulaklığı ile birlikte satılıyor.
Dokunmatik ekranlı arayüzü ve video görüşmeleri için yerleşik kamerayla birlikte sunulan saat telefon, görüntülü konuşmanın yanında bir cep telefonunun sahip olduğu tüm özellikleri de içeriyor. 7.2 Mbps 3G HSDPA uyumluluğuyla donatılan ürün ile yüksek hızda veri aktarımı yapmak da mümkün olacak. 3G uyumlu LG GD910 saat telefon görüntülü konuşma dışında sesli arama, MP3 çalar, mesaj gönderme gibi cep telefonlarında bulunan tüm özelliklere de sahip. LG GD910, deri kayışı ve ince tasarımı ile şık bir aksesuvar görünümü taşıyor.

1000 kontör/dakika hediye
Uzun yıllar süren araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonucu olan bu saat telefon sadece Turkcell İletişim Merkezleri’nde ve anlaşmalı zincir mağazalarda satılıyor. 1999 TL’ye ve Turkcell’den 1000 dakika/1000 kontör görüntülü görüşme hediyesiyle birlikte Türk tüketicilerinin beğenisine sunulan LG GD910 saat telefonu, faturasız hat kullanıcıları da  bir hafta kullanım süreli 1000 kontör hediye hakkına bir ay boyunca her 150 kontör yüklemeyle sahip oluyor.
Turkcell müşterileri 3G yazıp 2323’e bir kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak 3G’ye geçebilecek ve 3G servislerini kullanmaya başlayacaklar. (Radikal)