Dünyaya hızlı rezervasyon

Turizm endüstrisinin sanal ortamda 'en etkin portalı' olmayı hedefleyen Global Access Türkiye, dünya genelinde 20 bin otel, çok yakında uçak bileti, araba kiralama, şehir turları...

İSTANBUL - Turizm endüstrisinin sanal ortamda 'en etkin portalı' olmayı hedefleyen Global Access Türkiye, dünya genelinde 20 bin otel, çok yakında uçak bileti, araba kiralama, şehir turları, transfer gibi tüm turistik ürünlere, '365 gün 24 saat online rezervasyon' imkanı sunuyor. Seyahat acentelerinin tüm ihtiyaçlarını internet tabanlı rezervasyon sistemi ile karşılayacak komple bir paket sunan Global Access Türkiye, turizm sektörüne sağlayacağı 'online rezervasyon' imkânı ile iç ve dış turizmde sektörün önemli bir mecrası olmayı planlıyor.
Access-Türkiye Global Turizm şirketi İcra Kurulu Başkanı Rıza Epikmen, Global Access Türkiye'nin oluşturduğu altyapı ile ABD'deki herhangi bir turizm ürününden Afrika'daki bir turizm ürününe kadar, dünyanın herhangi bir yerinde 'anında rezervasyon' imkânı sunduğunu belirterek, "Dünyanın en ücra köşesindeki küçük bir acente, bilgisayar ve internet bağlantısıyla anında tüm rezervasyonlarını yaparak, onayını yine anında alabilecek" diye konuştu.
Epikmen, test amaçlı 100'ün üzerinde rezervasyonu tamamladıklarını, 22 dilde rezervasyon imkânı bulunduğunu da kaydetti. Yakında turizm sektörüne 'anlık fiyat değişiklikleri' için imkân tanıyacaklarını anlatan Epikmen, kentteki doluluğa göre otellerin anlık fiyat değişikliklerini sistem üzerinde verilen şifre ile kendilerinin güncelleyebileceklerini açıkladı.