Dünyayı gezerken para kazanma fırsatı

Dünyayı gezerken para kazanma fırsatı
Dünyayı gezerken para kazanma fırsatı
Üniversite mezunu, en az bir yabancı dili çok iyi derecede konuşabilen, 18-30 yaş arası gençlere mükemmel bir iş fırsatı!

Yurt dışı tur satışları yapan Prontotour, rehber yardımcısı olarak görevlendirilmek üzere, üniversite mezunu, en az bir yabancı dili çok iyi derecede konuşabilen, 18-30 yaş arası gençler arıyor.

Seyahat edip yeni yerler keşfederken para kazanmak isteyenler, özel seminer ve eğitimler sonrasında yapılacak yazılı ve sözlü sınavı kazanmaları halinde işe başlayabilecek.

Prontotour Pazarlama Müdürü Sarp Özkar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dünyayı gezmenin herkesi hayali olduğunu, üstüne bir de kazanmanın bu hayali daha keyifli kılacağını söyledi.
Kurban Bayramı tatilinde rekor satış hedeflediklerini, buna paralel olarak şirket hedeflerini büyütürken çalışan sayılarının da arttığını, ek istihdam fırsatları doğduğunu belirten Özkar, “Bünyemizde rehber yardımcısı olarak görevlendirilmek üzere üniversite mezunu, genç-dinamik, en az bir yabancı dili çok iyi derecede konuşabilen, gezmeyi seven, bir o kadar çalışma tutkunu, tatilcilerin seyahatlerini mükemmel kılabilmek için koşulsuz hizmet etmekten zevk alacak, 18-30 yaş arası gençler arıyoruz” dedi.

Başvuran adaylara özel seminer ve eğitimler verileceğini daha sonra yazılı-sözlü sınavlar yapılacağını bildiren Özkar, kazananların rehber yardımcısı olarak işe başlayacağını kaydetti.
Seyahat etme ve keşfetme tutkunu gençleri beklediklerini ifade eden Özkar, “Hem para kazanmak, hem de yeni yerler görmek isteyenler bize başvurabilir. Gelecekte yardımcılıktan terfi edip başarılı bir yurt dışı tur rehberi olma fırsatı da bulunuyor” diye konuştu.

Özkar, ayrıntılı bilgiye “www.prontotour.com” internet adresinden ulaşılabileceğini sözlerine ekledi.

bigPara.com

    ETİKETLER:

    İnternet