Emeklilere indirimli sağlık sigortası

Emeklilere indirimli sağlık sigortası
Emeklilere indirimli sağlık sigortası

Finansbank 46 yaşından önce sigorta veya BES yaptıranlara 56 yaşından sonra indirimli sağlık sigortası yaptırma imk nı sağladı.

İSTANBUL - Finansbank, Finans Emeklilik, AXA Sigorta ve Fiba Sigorta ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında müşterilerine, emekli olduklarında indirimli özel sağlık sigortası yaptırabilme imkânı sunuyor.
Finansbank açıklamasında, Finansbank aracılığıyla Finans Emeklilik, AXA Sigorta ve Fiba Sigorta’dan 46 yaşından önce herhangi bir sigorta veya Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) satın alanların, 56 yaşından sonra Axa Sigorta’dan indirimli sağlık sigortası yaptırma hakkına, yılda 70 lira ödeyerek sahip olabildikleri kaydedildi. 

10 yıllık poliçe şart
Açıklamada, “Poliçeyi, yenileme süresi minimum 10 yıl olmak üzere 56 yaşına kadar aralıksız yenileyen müşterilere, emekli olduklarında ilk beş yıl yüzde 10, ikinci beş yıl yüzde 5 indirim ile özel sağlık sigortası yaptırma hakkı garanti ediliyor. Finansbanklılar ayrıca 50 bin TL’ye kadar ’yatarak tedavi teminatlı’ bir sağlık poliçesinden yararlanma şansına da sahip oluyor” denildi. Finansbank Perakende Ürünlerden Sorumlu Grup Yöneticisi Enis Kurtoğlu, emekliliğe yalnızca para biriktirerek değil, sağlığı da güvenceye hazırlanmak gerektiğini vurguladı. (Radikal)


    ETİKETLER:

    İstanbul