'Emeklilik'te Anadolu-HSBC işbirliği

Anadolu Hayat Emeklilik planları, HSBC şubelerinde satışa sunuldu. HSBC Bank, imzalanan acentelik sözleşmesiyle Anadolu Hayat Emeklilik'in hayat sigortası ve...

İSTANBUL - Anadolu Hayat Emeklilik planları, HSBC şubelerinde satışa sunuldu. HSBC Bank, imzalanan acentelik sözleşmesiyle Anadolu Hayat Emeklilik'in hayat sigortası ve bireysel emeklilik ürünlerini kendi müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına çözüm olarak sunacak. İki şirkette bu projeyle bireysel emeklilik sistemini geniş kitlelere ulaştırmayı hedeflediklerini açıkladı.
HSBC Genel Müdürü Piraye Antika, satışını yapacakları 'Yarınlarım Emeklilik Planı'nın, Anadolu Hayat Emeklilik tarafından HSBC müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarlandığını söyledi.
Müşterilerinin bireysel emeklilik sistemine dahil olmalarını sağlamak amacıyla yaptıkları işbirliğinden mutluluk duyduklarını ifade eden Antika, HSBC'nin satışını yaptığı fonların bazılarının İş Portföy tarafından, Anadolu Hayat Emeklilik'in yeni kurduğu bazı fonların ise HSBC Portföy tarafından yönetildiğini açıkladı. Sektörde iki yıl gibi kısa bir sürede çok sayıda projeye imza attıklarını vurgulayan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Mustafa Su imzalanan acentelik sözleşmesiyle bankanın 156 şubesinde hayat sigortası ve bireysel emeklilik ürünlerinin müşterilere sunulacağını söyledi.