Emine Sabancı Citi Özel Bankacılık Avrupa Danışma Kurulu üyesi oldu

Emine Sabancı Citi Özel Bankacılık Avrupa Danışma Kurulu üyesi oldu
Emine Sabancı Citi Özel Bankacılık Avrupa Danışma Kurulu üyesi oldu
Esas Holding'in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emine Sabancı Kamışlı, Citi Özel Bankacılık Avrupa Bölgesi Danışma Kurulu'nun yeni üyesi oldu.

İSTANBUL Türkiye ’deki ve yurt dışındaki yatırım fırsatlarına odaklanmış en büyük sermaye yatırım gruplarından birisi konumunda olan Esas Holding’in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emine Sabancı Kamışlı, Citi Özel Bankacılık Avrupa Bölgesi Danışma Kurulu’nun yeni üyesi oldu.

Emine Sabancı Kamışlı’nın yeni üye seçilmesiyle Citi Özel Bankacılık Avrupa Bölgesi Danışma Kurulu’nun yönetim toplantısı ilk kez Türkiye’de gerçekleşti. Emine Sabancı Kamışlı evinde düzenlediği davette yeni üyelik dönemini iş ve ekonomi dünyası ile paylaştı.

Emine Sabancı Kamışlı, davette, "Globalleşme sürecinin de her geçen gün hız kazanmasıyla birlikte bankacılık sektörü ülke ekonomimizde çok etkin bir role sahip, söz sahibi konumda. Bu anlamda dünyanın en önemli bankalarından birisi konumunda olan Citi Özel Bankacılık Avrupa Bölgesi Danışma Kurulu’nun yeni üyesi seçilerek Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet gösteren kuruma stratejik destek verecek olmak kendi adıma ve ülkem adına çok anlamlı ve gurur verici. Bu sorumlulukta pay sahibi olduğum için çok mutluyum" dedi.

(DHA)

 

bigPara.com