Emlakta yatırım tüyoları

Türkiye'nin emlak yatırımı alanında ilk kitabı olan, gazeteci Tebernüş Kireçci'nin kaleme aldığı Emlak Yatırım Rehberi, 'Neden Kitap tarafından yayımlandı.

İSTANBUL - Türkiye'nin emlak yatırımı alanında ilk kitabı olan, gazeteci Tebernüş Kireçci'nin kaleme aldığı Emlak Yatırım Rehberi, 'Neden Kitap tarafından yayımlandı. 'Emlak Yatırım Rehberi'nde ev alırken dikkat edilmesi gerekenler, bir konutun fiyatı nasıl belirlenir, emlak yatırımında kazanmanın tüyoları, dolar milyarderlerinin gayrimenkul yatırımı hakkında ne düşündükleri, gayrimenkul yatırım stratejileri, arsada çok kazanmak için yapılması gerekenler, dükkân ve mağaza kirasında iyi kazanmanın yolları, kiralarken nelere dikkat edilmeli ve önümüzdeki yıllarda en çok kazandıracak bölgeler gibi konular işleniyor.
Yabancıların Türkiye'nin sahil şeridinde konut almaya çok sıcak baktıklarını söyleyen Tebernüş Kireçci, "Uzun vadede Türkiye'nin taşı ve toprağı altın olacak. Fırsatları iyi değerlendirirsek, Avrupa emeklilerinin ikinci vatanı olma noktasında en çok tercih edilen ülke oluruz" dedi.