En iyi işbirliği ödülü CNN Türk'e

En iyi işbirliği ödülü CNN Türk'e
En iyi işbirliği ödülü CNN Türk'e

Arzuhan Doğan Yalçındağ Bu ortaklıkla sadece iki şirket ilişkilerine değil dünya barışına da katkıda bulunmayı amaçladık dedi.

CNN Türk, her yıl Amerikan ve Türk firmalarının başarılı işbirliklerini ödüllendirmek için verilen The American -Turkish Society Kurumsal Ortaklık Ödülünü kazandı.

EKONOMİ SERVİSİ-Her yıl Amerikan ve Türk firmaların başarılı işbirliklerini ödüllendirmek için verilen The American – Turkish Society Kurumsal Ortaklık Ödülü bu yıl, Doğan Holding ve Turner ortaklığı ile kurulan CNN Türk’e verildi.
The American Turkish Society’nin altıncısı düzenlenen yıllık gala yemeği, önceki akşam New York’ta gerçekleşti. 13 yıl önce kurulan ortaklığı temsilen ödülü Turner Broadcasting adına Philip I. Kent ve Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ aldı.
CNN’in kıdemli uluslararası muhabiri ve sunucusu Christiane Amanpour, CNN Türk’ün habercilikteki rolüne dikkat çekerek, Türkiye ’nin bütün Müslüman coğrafyası için heyecan verici bir model olduğunu belirtti ve Kent’e onur ödülünü takdim etti. CNN TÜRK’ün kurucu ekibinden Kent ödülünü aldıktan sonra, “Hem Arzuhan Doğan Yalçındağ’ı hem de CNN Türk çalışanlarını kutluyorum” dedi. Emlak devi Donald Trump ve kızı Ivanka Turmp da kürsüde, Doğan Grubu ve Türkiye ile yaptıkları işbirliğinden ne kadar mutlu olduklarını dile getirdiler. Ödülü alan Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, “Bu ortaklıkla biz sadece iki şirket ya da iki ülke ilişkilerine değil dünya barışı ve iletişimine de katkıda bulunmayı amaçladık. Umarız çok daha başarılı oluruz” dedi.
RADİKAL BİR DOĞAN GRUBU YAYINIDIR

bigPara.com