En özel Scenic yeniden bayilerde

Scenic Exception özel serisi tekrar Türkiye pazarına sunuluyor. Daha önce sadece 1.6 16v motor seçeneği ile sunulan Scenic Exception, gama eklenen 1.5 dCi 100 bg motorla zenginleşiyor.

İSTANBUL - Scenic Exception özel serisi tekrar Türkiye pazarına sunuluyor. Daha önce sadece 1.6 16v motor seçeneği ile sunulan Scenic Exception, gama eklenen 1.5 dCi 100 bg motorla zenginleşiyor.
Scenic Sportway'nin Authentique versiyonunda ABS+EBV, acil fren destek sistemi, sürücü ve yolcu havayastıkları, yan havayastıkları, perde havayastıkları, yükseklik ayarlı ön gergili ve güç sınırlayıcılı ön emniyet kemerleri, ön gergili arka emniyet kemerleri, immobiliser, konfor ekipmanları klima, yol bilgisayarı, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, sürücü koltuğu yükseklik ayarı, elektrikli buz ve buğu çözücülü dış dikiz aynaları, iç gözlem aynasının yanı sıra cam tavan, radyo mono CD, sis farları ve alüminyum alaşımlı jantlar standart olarak sunuluyor. Scenic Sportway, 36 bin 540 YTL'den başlayan anahtar teslim fiyatlarla satılıyor. Scenic Exception ise Dynamique ve Privilege versiyonlarına göre farklı dekorlar içeriyor.