Erkekler yılbaşı hediyesi olarak en çok 'kırmızı babydoll' aldı

Erkekler yılbaşı hediyesi olarak en çok 'kırmızı babydoll' aldı
Erkekler yılbaşı hediyesi olarak en çok 'kırmızı babydoll' aldı

Kısa, seksi gecelik olarak bilinen ?babydoll?lara erkek müşteriler en çok gece yarısı ilgi gösterdi. Renk tercihi ise yılbaşına özel kırmızı.

Günde 20 bin kişinin ziyaret ettiği 'modaelinizde.com'da yılbaşı öncesi erkek müşteriler saat 22.00'dan sonra kısa kırmızı geceliklerden (babydoll) günde 30 adet aldı, Samsunlular ise en çok köstekli saatlere ilgi gösterdi

İSTANBUL - Günde 20 bin kişinin ziyaret ettiği ve ortalama 800 kişinin alışveriş yaptığı ‘modaelinizde.com’ sitesinde yılbaşı öncesi ilginç alışveriş anekdotları oluştu. Erkek müşteriler tarafından büyük ilgi gören kısa kırmızı geceliklere (babydoll) saat 22.00’den sonra günde ortalama 30 adet sipariş geldi.
Mersinliler siteden toplam 15 adet bonsai ağacını, eğlenceyi seven İzmirliler 28 adet hediyelik dansöz kitini, nostaljiyi seven Samsunlular 145 adet köstekli saati, Almanya’da yaşayan gurbetçiler ise 36 tane özel Çemberlitaş hamam seti aldılar.

480 marka bulunuyor
Sevdiklerine yılbaşı hediyesi almak isteyen ancak iş yoğunluğundan alışveriş yapmaya fırsat bulamayanlar için büyük fırsat olan ve 480’e yakın moda markasını aynı çatı altında toplayan ‘modaelinizde.com’ müşterilerine yeni yıla özel hediye seçenekleri sunuyor.
Alışveriş sitesinde, erkek giyiminden kadın giyimine, aksesuvardan mücevhere, saatten kozmetiğe kadar moda dünyasının zengin ürünleri bulunuyor. Modaelinizde.com’da yer alar ürünler şöyle: 500 model ve marka kırmızı iç giyim ürünü, 400 adet parfüm seti, 22 bin çeşit ve marka kozmetik ürünü, 2 bin model ve marka gömlek ürünü, 15 bin model ve marka saat ürünü, 5 bin çeşit ve marka mücevher ürünü.

Almanya’da hamam özlemi
Kısa sürede Türkiye’nin en çok tıklanan alışveriş sitelerinden birisi haline gelen modaelinizde.com’dan sevdiklerine yılbaşı hediyesi alanların ilginç alışveriş notları ise şöyle:
Saat 22:00’dan sonra en çok satan ürün kırmızı babydoll’lar: Kısa geceliklere, erkek müşterilerden büyük talep geldi. Erkek müşteriler, sevdiklerine yılbaşı hediyesi olarak günde ortalama 30 adet babydoll’u, saat 22:00’den sonra sipariş verdiler.
Yılbaşına, Bonsai ağaçları damga vurdu:  Mersinliler siteden toplam 15 adet bonsai ağaçını yılbaşı hediyesi olarak sevdiklerine hediye etti
İzmirliler eğlenceyi seviyor: İzmirliler 28 adet hediyelik dansöz kitini, yılbaşı hediyesi olarak aldı
Samsunlular nostaljiyi seçti:  Yılbaşı hediyesi olarak Samsunluların tercihi, nostalji yaşatan köstekli saatler oldu, aralık ayında 145 adet köstekli saat aldılar
Gurbetçilerin hamam özlemi: Almanya’da yaşayan gurbetçiler, hediye olarak 36 tane özel Çemberlitaş hamam seti aldılar. (Radikal)