Esma Sultan'da nefes kesen gece

Esma Sultan'da nefes kesen gece
Esma Sultan'da nefes kesen gece

(soldan sağa) Geceye katılan Burçak Doğan, Özlem Koçdar, Sung Yong Hong ve Lemi Paksoy.

Samsung Electronics, en yeni Smart TV teknolojileri ve tasarımlarını, önceki akşam Esma Sultan'da gerçekleştirdiği özel davette tanıttı.

Samsung Electronics, yeni Smart TV teknolojilerini ve tasarımlarını, ünlü simaların katılımı ile Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirilen özel davette tanıttı. CNN TÜRK işbirliğiyle önceki akşam Nefise Karatay moderatörlüğünde canlı yayımlanan, sunuculuğunu Engin Altan Düzyatan’ın üstlendiği ve Kenan Doğulu’nun etkileyici konserine ev sahipliği yapan özel davete, iş dünyasının ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.
Ünlü şeften özel yemek
Bir Dilek Tut Derneği, Make A Wish® Türkiye , Siren Ertan ve Derin Mermerci’nin katılımları ve destekleri ile gerçekleştirilen özel davete katılan konuklar, dünyaca ünlü şef Tom Aikens tarafından geceye özel hazırlanan özel mönünün ardından yine dünyaca ünlü şarap uzmanı Rafael Rodriguez’in ve viski uzmanı Jim Murray’in hazırladığı birbirinden nefis lezzetleri deneyimleme fırsatını yakaladılar.
Televizyon teknolojisinde ve tasarımında gelinen son noktayı ve yenilikçi vizyonu tanıtmak için düzenlenen geceye ev sahipliği yapan Esma Sultan’ın tarihi mimarisi, davet için özel olarak hazırlanmış 3 boyutlu muhteşem bir video gösterisine ev sahipliği yaptı. 95 kişilik bir ekibin, 27 gün boyunca özel olarak çalıştığı video mapping gösterisi, tarihi atmosferde davetlilere unutulmayacak bir görsel şov yaşattı. 

DOĞULU’DAN ÖZEL KONSER

Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen gecenin konukları Kenan Doğulu’nun özel konseriyle oldukça iyi vakit geçirdi. Hedefini tüm insanlar için yeni olanaklar yaratmak olarak belirleyen Samsung Electronics’in dünya çapında 79 ülkede, 236.000 çalışanı bulunuyor. Yıllık satışı ise 187.8 milyar doları aşıyor.

bigPara.com