Facebook'ta yarıştı yelken takımına girdi

Facebook'ta yarıştı yelken takımına girdi
Facebook'ta yarıştı yelken takımına girdi
Güneş Sigorta'nın, Facebook üzerinden başlattığı 'Güneşe Yelken Aç' yarışmasıyla yelken eğitimi verdiği Mehmet Abak takımın yeni üyesi oldu.

BODRUM- Son dönemde şirketler, kendi çalışanlarından oluşan yelken takımlarıyla yarışmalara katılıyor. Şirketlerin oluşturduğu yelken takımlarının öncülerinden Güneş Sigorta, bu kez müşterilerini de işin içine kattı. Şirket, Facebook üzerinden başlattığı ‘Güneşe Yelken Aç’ yarışmasıyla 7 kişiye yelken eğitimi fırsatı verdi. Sanal ortamda yarışan 7 finalist önce İstanbul , ardından da Bodrum’da açık deniz eğitimi aldı. Güneş Sigorta Yelken Takımı’nın üyesi olmak için ter döken finalistlerden İstanbul Teknik Üniversitesi Araştırma Görevlisi Mehmet Abbak, yelken hocalarından oluşan jürinin değerlendirmesi ve Facebook Güneş Sigorta sayfasının üyeleri arasında gerçekleştirilen oylama sonucunda takımın yeni üyesi olarak seçildi. Güneş Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Taner Senseven Güneş Sigorta Yelken Takımı’nın kurulduğu 2007 yılından bu yana oldukça önemli başarılara imza attığını söyledi.
Mehmet Abbak ise küçük yaşlardan beri yelken ile ilgilendiğini belirterek, “Yelken takımının üyesi olarak yarışlara katılacak olmak beni son derece heyecanlandırıyor” dedi.

Amatör Denizci Belgesi alacaklar
Güneş Sigorta’nın, 9-29 Temmuz tarihleri arasında Facebook’ta yoğun bir rekabete sahne olan oyunu ‘Güneş’e Yelken Aç’ta zamana karşı yarışan ve oyunu en iyi derece ile tamamlayan 7 finalist profesyonel yelken eğitimi almaya hak kazandı. İstanbul’da iki hafta toplam 27 saat süren teorik ve pratik eğitimlere katılan finalistler, 27-29 Ağustos tarihleri arasında ise Bodrum’da gerçekleştirilen açık deniz eğitimine katıldı. 7 finalist ayrıca Eylül ayında ‘Amatör Denizci Belgesi’ sınavına Güneş Sigorta desteği ile girecek. (RADİKAL)

bigPara.com