Final maçında Otosan farkı

Şampiyonlar Ligi final karşılaşmasının İstanbul'da oynanması ve Ford'un bu organizasyonun ana sponsorlarından biri olması nedeniyle, aylar öncesinden yoğun program uygulayan Ford Otosan, UEFA yetkililerinin takdirini kazandı.

İSTANBUL - Şampiyonlar Ligi final karşılaşmasının İstanbul'da oynanması ve Ford'un bu organizasyonun ana sponsorlarından biri olması nedeniyle, aylar öncesinden yoğun program uygulayan Ford Otosan, UEFA yetkililerinin takdirini kazandı. Ford Otosan Pazarlama Satış Genel Müdür Yardımcısı Aykut Özüner, "İstanbul Autoshow'la start verdiğimiz bu çalışmaların sonuçlarını da final gecesi aldık. UEFA yöneticileri, başarılı çalışmalarımızdan dolayı bize teşekkürlerini iletti" dedi.
UEFA Şampiyonlar Ligi'nin final karşılaşması nedeniyle Ford Otosan'ın düzenlediği kampanya için hazırlanan reklam filmi son derece ilgi çekti. Top Cambazı isimli reklam filminde, Ford Rallye Sport Turkey Takım Direktörü ve eski Avrupa Ralli Şampiyonu Serdar Bostancı, Yeni Ford Focus ile üstün bir performans sergiledi. Bu kampanyaya katılan 10 kişi final maçını seyretmeye hak kazandı. Final karşılaşmasını izlemek amacıyla Ford Otosan'ın davetlisi olarak gelen Ford Avrupa yetkilileri, Ford Otosan Kocaeli Fabrikası'nda gerçekleştirilen bir dizi etkinliğe de katıldı. Aralarında Ford Avrupa üst düzey yöneticilerinin ve VIP müşterilerinin bulunduğu davetliler, Kocaeli Fabrikası'nı da gezdi.