Fondan sinema ihalesi

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Balkaner ve Uzan Grubu'ndan haczettiği 25 aracı 26 Ocak'ta satışa çıkaracak. TMSF, Uzanlardan haczedilen İstinye'deki sinema salonu...

İSTANBUL - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Balkaner ve Uzan Grubu'ndan haczettiği 25 aracı 26 Ocak'ta satışa çıkaracak. TMSF, Uzanlardan haczedilen İstinye'deki sinema salonu, Trabzon'daki gazete basım tesisi ve dubleks daireyi de gelecek ay, 3 milyon YTL başlangıç bedeliyle satışa sunacak.
Balkaner ve Uzan Grubu'ndan haczedilen ve 905 bin YTL muhammen bedel biçilen toplam 25 aracın satışı yapılacak.
Mercedes, BMW, Cadillac, Chrysler, Seat, Hyundai ve Honda gibi çeşitli markalardan oluşan araçların fiyatları, 5 bin YTL ile 120 bin YTL arasında değişiyor.
Balkaner Grubu'ndan haczedilen 6 araç toplam 210 bin YTL ve Uzan Grubu'nun 19 aracı 695 bin YTL muhammen bedele sahip. Araçlardan en yüksek muhammen bedele sahip 1999 model zırhlı arazi taşıtı Mercedes G-500, 120 bin YTL'den satışa çıkarılacak. Uzanlardan haczedilen ve 8 Şubat'ta satışa sunulacak Silivri, Trabzon ve İstinye'deki üç gayrimenkulün toplam muhammen bedeli 2.92 milyon YTL olarak belirlendi.