Foster's iddialı girdi

Anadolu Efes, Avustralya'nın ünlü birası Foster's'ı kendi üretim tecrübesi ve garantisiyle Türkiye'ye getirdi. 1888 yılında Avustralya'nın Melbourne kentinde üretilmeye başlanan Foster's saf, gevreğimsi ve ferahlatıcı tadıyla bira kültürü içinde çok özel bir yere sahip.

İSTANBUL - Anadolu Efes, Avustralya'nın ünlü birası Foster's'ı kendi üretim tecrübesi ve garantisiyle Türkiye'ye getirdi. 1888 yılında Avustralya'nın Melbourne kentinde üretilmeye başlanan Foster's saf, gevreğimsi ve ferahlatıcı tadıyla bira kültürü içinde çok özel bir yere sahip. Yılda 100 milyon koli tüketimiyle Avustralya'nın en ünlü ve en çok satılan birası olan Foster's dünya pazarında olduğu gibi Türkiye'de de üç ayrı ambalajla üretilecek. 30 litre fıçı, 50 cl kutu, 33 cl dönüşümsüz şişeyle Türk pazarına giren Foster'sın aynı zamanda 6'lı multipack ambalajı da bulunuyor. Yüzde 4.9 alkol oranına sahip olan Foster's açık rengi ve ferahlatıcı özeliğiyle ayırt edici bir lezzete sahip.
Anadolu Efes Türkiye Bira Grubu Genel Direktörü Serdar Bölükbaşı, "Tüketicimizle kurduğumuz kalıcı bağdan dolayı biliyoruz ki onların yeni bir premium marka arayışı var. Stratejimiz güçlü bir portföyle her türlü ihtiyaca cevap vermek. Gelişmiş bir pazarda bulunan tüm çeşitlere sahip olmayı hedefliyoruz" dedi.