Galleria 15 milyon dolara yeniden doğdu

Galleria 15 milyon dolara yeniden doğdu
Galleria 15 milyon dolara yeniden doğdu
Türkiye'nin ilk alışveriş merkezi Galleria, elektrik sistemlerinden mekanik düzeneklerine, aydınlatmasından sütunlarına kadar tamamen yenilendi.

Türkiye ’nin ilk alışveriş merkezi Galleria, tavanından tabanına, elektrik sistemlerinden mekanik düzeneklerine, aydınlatmasından sütunlarına, camlarından korkuluklarına kadar tamamen yenilendi. Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından hazırlanan proje, Yapıt İnşaat tarafından hayata geçirildi. Yenileme maliyeti ise 15 milyon doları buldu.
Galleria Genel Müdürü Hasan Ardıç, yenileme işini alışveriş merkezini kapatmadan yaptıklarına işaret ederek, "Türkiye’de ilk mağazasını açacak olan dünya markaları da Galleria’da yerini aldı. Armani Jeans ilk mono brand mağazasını burada açıyor ve lansmanı üst düzey bir katılımla gerçekleştireceğiz. Dünyaca ünlü Hooters ilk mağazasını Galleria’da açarken, Versace Jeans gibi markalar da yeni gelen markalar arasında bulunuyor" dedi.

Hooters ilk kez Galleria’da 
Tüm dünyada renkli ve keyifli hizmetiyle öne çıkan restoranlardan biri olarak kabul edilen Hooters, Türkiye'de ilk şubesini Galleria’da açıyor. Büyük ilgi gören restaurant zincirinin 29 ülkede 455 şubesi bulunuyor.  ( Hürriyet )

bigPara.com

  ETİKETLER:

  Hürriyet

  ,

  Dünya

  ,

  Türkiye