Garanti Emeklilik'e Avrupa mükemmellik ödülü

İSTANBUL - Garanti Emeklilik 2008 yılından bu yana sürdürdüğü Hobi Kulüpleri projesi ile iletişim alanında verilen 2009 Avrupa Mükemmellik Ödülü’nün sahibi oldu. Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden Avrupa Mükemmellik Ödülleri 57 kategoride veriliyor. Hobi sahibi olan insanların daha mutlu oldukları gerçeğinden yola çıkarak, hayata geçirilen Hobi Kulüpleri projesi şimdiye kadar uluslararası 10 ödüle layık görüldü.
Garanti Emeklilik Kurumsal İletişim Müdürü Deniz Güney “Hobi Kulüpleri’mizin uluslararası 6 yarışmada, farklı kategorilerde 10 ödüle layık görülmesi bizi çok mutlu etti ve onurlandırdı” dedi.
Garanti Emeklilik’in, üyelerinin hobi sahibi olmalarını teşvik ederek, yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla hayata geçirdiği Hobi Kulüpleri projesi, yelkenden tenise, yemekten tiyatroya, danstan biniciliğe 21 farklı hobi alanında, 7 farklı şehirde ve 200’e yakın program ortağı ile hizmet veriyor.
Bu proje ile, Garanti Emeklilik üyeleri ilgilendikleri hobi alanında alacakları eğitim ve hobi malzemelerinde yüzde 50’lere varan indirimlerden faydalanıyor. (Radikal)