Garanti en iyi 'bireysel' banka

Dünyanın önde gelen uluslararası finans yayınlarından Global Finance, Garanti Bankası'nı 2005'te bireysel bankacılık alanında 'Türkiye'nin en iyi bankası' seçti.

İSTANBUL - Dünyanın önde gelen uluslararası finans yayınlarından Global Finance, Garanti Bankası'nı 2005'te bireysel bankacılık alanında 'Türkiye'nin en iyi bankası' seçti.
Garanti Bankası'nın, bireysel bankacılık hizmetleri, pazar payı, kârlılık, uzun vadeli stratejilerin sürdürülebilirliği, sadakat ve yönetim gibi kriterler doğrultusunda değerlendirildiği açıklandı. Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Fuat Erbil, bireysel bankacılıktaki yenilikçi tavırlarının, teknoloji kullanan ve kullandıran müşteri odaklı yaklaşımlarının uluslararası finans çevrelerinde de fark edilmesinden mutluluk duyduklarını belirtti. 158 ülkede 250 bin okuyucuya sahip Global Finance, Garanti'yi daha önce de 'Türkiye'nin en iyi bankası, Türkiye'nin en iyi dış ticaret finansmanı bankası, Türkiye'nin en iyi saklama bankası ve Türkiye'nin en iyi internet bankası' olarak seçmişti.