Garanti 'en iyi nakit yönetim' bankası

İSTANBUL - Garanti Bankası’nın, Euromoney Dergisi tarafından ‘Nakit Yönetimi Alanında Türkiye’nin En İyi Bankası’ seçildiği açıklandı. Garanti Bankası’ndan yapılan açıklamada, bankanın, finans dünyasının en önemli yayınlarından Euromoney Dergisi tarafından düzenlenen, ‘2009 Nakit Yönetimi’ anketinde, ‘Nakit Yönetimi Alanında Türkiye’nin En İyi Bankası’ seçildiği belirtildi.
Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Tolga Egemen, şunları kaydetti: “Türkiye’deki çok şubeli bankalar arasında Nakit Yönetimi birimini kuran ilk banka olarak standart ürün ve hizmetler yerine yenilikçi yaklaşımlarla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunmaya çalışıyoruz. Elde ettiğimiz bu başarının asıl sahibi, ihtiyaçlarını bizimle paylaşan ve birlikte faydalı projelere imza attığımız müşterilerimiz.
Garanti Bankası olarak, mevcut ekonomik koşullarda giderek daha da önem kazanan Nakit Yönetimi dünyasında, değer yaratacak yepyeni fikirleri hayata geçirmeye, müşterilerimizden aldığımız güç ve teknolojimizin yardımıyla devam edeceğiz.” (Radikal)