Garanti'den gençlere özel g'bank

Garanti Bankası, 12 -18 yaş grubundaki gençler için tasarladığı g'bank'ı kullanıma sundu. Anne ve babalar, kendi vadesiz YTL hesaplarından ya da kredi kartlarından düzenli ödeme emri vererek...

ANKARA - Garanti Bankası, 12 -18 yaş grubundaki gençler için tasarladığı g'bank'ı kullanıma sundu. Anne ve babalar, kendi vadesiz YTL hesaplarından ya da kredi kartlarından düzenli ödeme emri vererek, haftalık ya da aylık harçlıkların çocuklarının vadesiz YTL hesabına otomatik yatmasını sağlayabilecek. Çocuklar ise Bonus Kontör Card'larıyla hesaplarındaki bakiye kadar para çekebilecek ve alışveriş yapabilecek.
Kredi kartı özelliği taşımayan ve taksitlendirme yapmayan Bonus Kontör Card, üye işyerlerinden alışveriş yaparken kullanıcısına Bonus kazandırabilecek.
Anne-babalar, çocuklarının yap tığı harcamaları garanti.com.tr, 444 0 333 Alo Garanti, 444 0 334 Alo Bonus, Garanti ATM'leri ve hesap özetinden takip edebilecek. Ebeveynler, çocuklarının günlük nakit çekme limitlerini istedikleri zaman değiştirebilecekler ve Bonus Kontör Card'a yükledikleri parayı geri çekebilecek. Bu çerçevede anne-babalar çocukları için Garantili gelecek hesabı, Garantili fon hesabı ve Garantili vadeli hesap açtırabilecek.