Garanti'den 'uygun faizli' yeni yıl kredisi

İSTANBUL - Garanti Bankası, müşterilerinin yeni yıl ihtiyaçları için düşük taksitli ve uygun faizli ‘yeni yıl kredisi’ kampanyası başlattı. 

İhtiyaçlar karşılanacak
Kampanya kapsamında tüketicilerin 36 aya kadar vadeyle, yüzde 0.99 faiz ve 170 lira taksitli 5 bin lira ya da 60 aya kadar vadeyle, yüzde 1.25 faiz ve 250 lira taksitli 10 bin lira kredi alabildikleri belirtilerek, 5 bin liranın altında krediye ihtiyaç duyan tüketicilerin ise kampanya kapsamında yüzde 0.45 faizli ihtiyaç kredisinden yararlanabilecekleri vurgulandı. Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, müşterilerin kısa ve uzun vadeli tüm nakit ihtiyaçlarına anında çözüm yaratmak amacıyla, düşük faizli ve uygun ödeme koşullu kredi kampanyaları düzenlediklerine işaret etti. Ali Fuat Erbil, bu kapsamda, yılbaşı döneminde oluşabilecek ekstra ihtiyaçlarını karşılamaları için yeni yıl kredisini hizmete sunduklarını sözlerine ekledi. 

Taksitler düşük olacak
Ali Fuat Erbil, “Müşterilerimizin uygulamaya koyduğumuz bu yeni krediyle 2010 yılına sıkıntısız girmelerini hedefliyoruz. Ayrıca düşük taksitli ve tercihe göre düşük faizli krediyle ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayacağına inanıyoruz” dedi. (Radikal)