Golf yatırımcıları Antalya'ya geliyor

Dünyanın önde gelen yatırımcılarını buluşturan INVgolf Investment Forum'un bu yılki durağı Türkiye olarak belirlendi. 22-23 Nisan tarihleri arasında Antalya Belek'teki Gloria Golf Resort Oteli'nde...

ANTALYA - Dünyanın önde gelen yatırımcılarını buluşturan INVgolf Investment Forum'un bu yılki durağı Türkiye olarak belirlendi. 22-23 Nisan tarihleri arasında Antalya Belek'teki Gloria Golf Resort Oteli'nde düzenlenecek INVgolf Investment Forum 2005 Uluslararası Kongre ve Fuarı, Dünya Turizm Örgütü (WTO Business Council) ile Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın desteğiyle gerçekleştirilecek.
Yatırımcılar, inşaat ve gayrimenkul yatırım şirketleri, resort ve otel sahiplerinin yanı sıra Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Avustralya gibi dünyanın pek çok ülkesinden önemli şirketlerin yer aldığı organizasyonda katılımcılara, 'yurtdışından stratejik ortak bulma, Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Avustralya'dan potansiyel iş ortaklıkları, sektörle ilgili son gelişmeler ve yeni teknolojileri takip etme fırsatı' sunulacak.
İşbirliği fırsatlarının değerlendirileceği ve sektörle ilgili bilgi ve gelişmelerin paylaşılacağı forumda, öncelikli olarak gayrimenkul, golf, konaklama ve golf sahası yatırımları gündeme gelecek.