Greenactive'in ödülleri çoğalıyor

Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği'nin (IPRA) düzenlediği geleneksel 'Golden World Award' (GWA) ödüllerinde Türkiye'den greenactive ödüle değer bulundu.

İSTANBUL - Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği'nin (IPRA) düzenlediği geleneksel 'Golden World Award' (GWA) ödüllerinde Türkiye'den greenactive ödüle değer bulundu. 23 ülkeden 239 projenin katıldığı GWA'da, greenactive, Unilever Komili Zeytinyağı için hazırladığı Klazomenai başlıklı çalışmasıyla birinci oldu.
Geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye ilk PRSA Silver Anvil ödülünü de kazandıran greenactive, bu son başarısıyla uluslararası ödüllerinin sayısını 10'a çıkardı. İstanbul'da gerçekleştirilen IPRA jüri toplantısının ardından sonuçlar açıklandı. Greenactive, Golden Award ödülünü 3 Kasım'da Londra'daki törende alacak. Yarışmada, kategorilere göre ödül dağılımında ABD 10, İngiltere 5 birincilik elde ederken, Polonya 4, Güney Afrika ve Rusya 2'şer, Almanya, Avustralya, İsrail, Japonya, Pakistan ve Polonya'dan 1'er halkla ilişkiler şirketi de ödüle değer bulundu. Bu arada aynı yarışmada Medialand'in hizmet verdiği Profilo Alışveriş Merkezi de Liselerarası Tiyatro Buluşması projesi ile mansiyon aldı.