Gülben Ergen bereketi

Gülben Ergen bereketi
Gülben Ergen bereketi
Gülben Ergen, FIBA Eurochallenge Kupası çeyrek final maçında Tsmoki Minsk'i yenen Royal Halı Gaziantep Basketbol takımının galibiyetini forma giyerek sahnede kutlaması takıma uğur getirdi

EKONOMİ SERVİSİ - Gülben Ergen, FIBA Eurochallenge Kupası çeyrek final maçında Tsmoki Minsk'i yenen Royal Halı Gaziantep Basketbol takımının galibiyetini forma giyerek sahnede kutlaması takıma uğur getirdi.

Ergen’in formayı giydiği günden sonra ligde ve FIBA Eurochallenge Kupası’ndaki 2 maçta da galip gelen Royal Halı Gaziantep, galibiyet serisini üçledi.

FIBA Eurochallenge Cup'taki temsilcimiz Royal Halı Gaziantep, çeyrek finaldeki rakibi Belarus ekibi Tsmoki Minsk’i iki maçta da mağlup ederek, FIBA Eurochallenge Cup’ta adını Final-Four'a yazdırmayı başardı. Beko Basketbol liginde karşılaştığı Mersin Büyükşehir Belediye ’ye de 30 sayı fark atan Royal Halı Gaziantep, galibiyet serisini üçe yükseltti.

Royal Halı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu ile Royal Halı Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Cihan Dağcı, Royal ve Pierre Cardin Halı 5. Bayi ve Lansman Toplantısı’nda ünlü sanatçıya çocukları Atlas, Ares, Güney ve Gülben Ergen’in adının yazılı olduğu formaları hediye etti. Ergen, kendisine hediye edilen Royal Halı Gaziantep formasını giyerek, şarkılarını seslendirirken, galibiyet coşkusuna ortak oldu.

bigPara.com