Hazır giyimde yılboyu indirim başladı

Hazır giyimde yılboyu indirim başladı
Hazır giyimde yılboyu indirim başladı

Levent Özkan (solda) ve Ahmet Said Kavurmacı, ?Sezon?da sezon sonu fiyat? uygulamasını başlattı.

Aydınlı Grup, lisansörü olduğu Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo'nun tüm ürünlerini bütün bir yıl boyunca yüzde 35 indirimli olarak satma kararı aldı

İSTANBUL - Aydınlı Grup, ana lisansörü olduğu Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo’nun tüm ürünlerini bütün bir yıl boyunca yüzde 35 indirimli olarak satacak. ‘Sezonda sezon sonu fiyat’ uygulamasının cuma günü başladığını belirten Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Said Kavurmacı, “Bu bir kampanya değil, yeni bir iş modeli. Bitmesi mümkün değil, devam edecek. Ürünlerin üzerinde geçen yıl ki fiyat, peşin ve taksitli fiyatı yer alacak” dedi. 

Satışlar artacak
Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn. markalarının Türkiye’nin yanı sıra 22 ülkede temsilciliğini yaptıklarını söyleyen Kavurmacı, ‘Sezonda sezon sonu fiyat’ adını verdiklerini yeni uygulamayı anlattı. Uygulamayla Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo markalarına ait tüm ürünleri peşin fiyatına yüzde 35, taksitli olarak da yüzde 27 indirimle satacaklarını ifade eden Ahmet Said Kavurmacı, “Tüketiciler artık sezon sonu indirimlerini beklemeden, yılın 365 günü uygun fiyatlarla alışveriş yapabilecekler. Tüketiciler sezonda aldıkları bir ürünün fiyatını sezon sonunda düşmüş görünce kandırılmış duygusuna kapılıyordu. Artık böyle düşünmesinin önüne geçeceğiz. Tüketicide indirimi bekleme dönemi de bitecek. İstediği ürünü istediği zaman alma şansına kavuşacak. ‘Sezonda sezon sonu fiyat’ uygulamasının satışlarımızı yüzde 30 artırmasını bekliyoruz“ diye konuştu. (Radikal)