Hedef Alliance araç kiralama şirketini sattı

Hedef Alliance Holding, araç kiralama şirketi Hedef Alliance Filo Hizmetleri'ni İngiliz yatırım fonu Bedminster Capital Management LLC'ye sattı.

İSTANBUL - Hedef Alliance Holding, araç kiralama şirketi Hedef Alliance Filo Hizmetleri'ni İngiliz yatırım fonu Bedminster Capital Management LLC'ye sattı. Müşterileri önemli yerel ve uluslararası kurumlardan oluşan Hedef Alliance Filo Hizmetleri, 4 bin 500'ü aşkın araç sayısıyla Türkiye'nin önde gelen filo kiralama şirketleri arasında yer alıyor.
Hedef Alliance Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, 1500 civarında satış elemanları bulunduğunu belirterek şunları söyledi:
"Hepsine pazarlama yapmaları için otomobil verdik. Eskiyenlerinin yenilenmesi, yeni elemanlar için araç alınması gibi faaliyetlerimizin olduğunu görünce şirketi kurmuştuk. Alımları da finansal kiralama ile yapıyor ve depoculuk bölümümüze bunları kullandırıyorduk. Daha sonra Türkiye'nin önde gelen şirketleri araç kiralama şirketimizin müşterisi olunca iş büyüdü. Kontrolu zorlaştı. Satmayı düşünüyorduk İngilizlerin teklifi de iyi olunca verip ayrıldık."