Hürriyet İK, iş dünyasının nabzını tutacak

Hürriyet İK, iş dünyasının nabzını tutacak
Hürriyet İK, iş dünyasının nabzını tutacak
Hürriyet İK, iş dünyasının en önemli sosyal medya mecrası olan LinkedIn 'in senede iki kere düzenlediği TalentConnect'in Londra ayağına, konuşmacı olarak Türkiye'den kabul edilen tek insan kaynakları ekibi oldu.

RADİKALİş dünyasının yakından takip ettiği en etkili sosyal medya platformu olan LinkedIn’in bu sene ikincisini Londra’da düzenleyeceği TalentConnect’e Türkiye ’den konuşmacı olarak yalnızca Hürriyet İK ekibi kabul edildi. Konuşmacı olabilmek için başvuru sürecini ve mülakatları başarıyla tamamlayan Hürriyet İK, Türkiye’den başvuru yaptığı bilinen pek çok banka ve kurumsal firmayı geride bırakarak TalentConnect’e konuşmacı oarak katılmaya hak kazandı. Standard Bank South Africa ile birlikte ‘Değişim Süreçlerinde İşe Alım Süreçlerinin Yeniden Oluşturulması’ konulu bir konuşma yapacak olan Hürriyet İK ekibinin konuşması, Hürriyet Gazetesi  İnsan Kaynakları Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Tuba Köseoğlu Okçu’nun kişisel Periscope hesabından (@paullende) canlı olarak yayınlanacak. 

21-22 Ekim’de Londra’nın en seçkin konferans ve kongre merkezlerinden olan ExCeL’de gerçekleşeek TalentConnect’in açılış konuşmasını LinkedIn ve Unilever’in üst düzey yöneticileri yapacak. İnsan Kaynakları alanındaki sayılı etkinliklerden olan TalentConnect boyunca katılımcılar Booking.com, Abbott, Adobe, L'Oréal, Vodafone ve Microsoft gibi alanlarında öncü şirketlerin insan kaynakları temsilcilerini dinleme fırsatı da yakalayacak.

İki gün sürecek olan etkinlikte, iş yerinde cinsiyet çeşitliliğinden sosyal transformasyona, işe alım süreçlerinin baştan sona değiştirilmesinden algının değiştirilmesi için sosyal içerik yaratılmasına  kadar pek çok farklı konu ele alınacak.

 

bigPara.com