Hyundai'den sağlık hizmeti

Hyundai, acil sağlık hizmetleri sektörün de yer alan Medline ile yaptığı işbirliği sayesinde Türk otomotiv sektöründe bir ilki daha gerçekleştirdi.

İSTANBUL - Hyundai, acil sağlık hizmetleri sektörün de yer alan Medline ile yaptığı işbirliği sayesinde Türk otomotiv sektöründe bir ilki daha gerçekleştirdi.
İşbirliği doğrultusunda Hyundai müşterileri, satın aldıkları her model ile birlikte Medline'ın sunduğu acil sağlık hizmeti üyeliğinden bir yıl boyunca ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Medline Acil Sağlık Hizmeti Üyeliği, 1 Mayıs 2006 tarihinden itibaren alınan tüm Hyundai modelleri için geçerli oluyor. Hyundai kullanıcıları, Acil Sağlık Hizmetleri dahilinde uluslararası 32 acil durum parametresi kapsamında sunulan 'Doktorlu Kara Ambulansı, Telefon ile Tıbbi Danışmanlık Hizmetleri ve Helikopter Ambulansı Hizmeti'nden araçlarını satın aldıkları tarihten itibaren bir yıl boyunca ücretsiz olarak yararlanabiliyor Türkiye'nin her yerinden ve cep telefonlarından 444 12 12 numaralı telefon ile Medline Acil Sağlık Hizmetleri'ne ulaşılabiliniyor. Medline Acil Sağlık Hizmetleri uzatılmak istenirse, Hyundai kullanıcılarına özel yüzde 15 indirim uygulanarak aynı hizmetler alınabilecek.