İDO ve Avea gezdikçe konuşturacak

İDO ve Avea gezdikçe konuşturacak
İDO ve Avea gezdikçe konuşturacak

Projeyi Avea CEO su Erkan Akdemir (solda) ve İDO Genel Müdürü Dr. Ahmet Paksoy tanıttı.

Avea ve İDO'nun işbirliğiyle Sea&Miles kart sahibi Avealılar, faturası veya yüklemesi kadar İDO mil puan, topladıkları mil puan kadar da konuşma süresi kazanacak

İSTANBUL - Avea ile İDO yeni bir proje başlattı. Yapılan açıklamaya göre, proje kapsamında Sea&Miles kredi kartı sahibi Avealı yolcular ödedikleri Avea faturası veya yüklemesi kadar İDO mil puan, topladıkları İDO mil puan kadar da konuşma süresi kazanacak. Kazanılan miller İDO’nun tüm dış hat seferleriyle iç hatların deniz otobüsü seferlerinde kullanılabiliyor. Proje kapsamında Sea&Miles üyesi faturasız aboneler 50 mil puan karşılığında 20 kuruşluk yükleme yapabilirken, faturalı aboneler ise 50 mil puan karşılığında 1 dakika alabiliyorlar. Aynı şekilde her 1 TL’lik Avea faturası veya yüklemesiyle de 1 mil puan kazanılacak.
İDO işbirliğiyle hayata geçirilen projeyi değerlendiren Avea CEO’su Erkan Akdemir, Avealıların iletişim ve ulaşım ihtiyaçlarını en etkin biçimde karşılarken deniz yollarını da stratejik işbirliği alanı haline getirdiklerini söyledi. Akdemir, “Avealıları hem bol bol konuşturacak hem de seyahat ettirecek avantajlar sunmaya başlıyoruz” dedi.
Projenin tanıtım toplantısında konuşan İDO Genel Müdürü Dr. Ahmet Paksoy da, deniz ulaşımına yaptıkları yatırımları, Türkiye ’nin önde gelen kurumlarıyla yapılan işbirlikleriyle pekiştirmeye devam edeceklerini ifade etti.  

İDO Shell’le de ‘Pitstop’ hizmeti verecek
Bu arada İDO, Shell’le de bir işbirliğine gidiyor. Açıklamaya göre, Shell ve İDO geçen ay imzalanan işbirliğiyle, İDO yolcularının araçları için ücretsiz ‘Pitstop’ bakım servisi yarından itibaren İDO Yenikapı Terminali’nde başlıyor. Terminalde motor yağı canlılık testi, far, sinyal ve lastik havası kontrolleri yapılacak. (Radikal)


  ETİKETLER:

  İDO

  ,

  Avea

  ,

  Türkiye

  ,

  İstanbul