İki soyadı olanda indirimden yararlanabilecek

İki soyadı olanda indirimden yararlanabilecek
İki soyadı olanda indirimden yararlanabilecek
THY aile indirimini iki soyadı olanların yararlanamaması durumunun teknik bir durumdan kaynaklandığnı açıkladı ve sitelerindeki ifadeyi değiştireceğini söyledi.

EKONOMİ SERVİSİ

Türk Hava Yolları (THY) 15 Kasım 2012 tarihinde kendi internet sitesinde yayınlardığı THY ile Aile İndirimi tarifesini açıklayan iki soyadı olan yolculara indirim uygulanmayacağı yönündeki bildirisini değiştireceğini açıkladı. Bilet kayıt sisteminde kaynaklanan teknik bir durum nedeni ile soyadı hanesinde iki soyadın yazılamadığını aksi takdirde sistemin bileti iptal ettiğini söyleyen THY yetkilileri İç Hatlar Aile İndirim tarifesi bildirisindeki o ifadenin değiştirileceğini açıkladı.

THY söz konusu olan “Rezervasyon kaydında aynı soyadına haiz minumum dört (4) maksimum dokuz (9) ( Bebek yolcularımız için halihazırda Bebek yolcu indirimi olması sebebiyle aile indirimi kapsamında değerlendirilmeyeceklerdir.) yolcunun yer alması gerekmektedir. Çift soyadına sahip yolcularımız Aile indirimi kapsamında olmayacaklardır” ifadenin değiştirileceğini söyledi.

bigPara.com